HAKKIMDA

Ayşe Firidin olarak…

Gönül kazanmanın, para kazanmaktan daha değerli olduğu ilkesiyle yola çıktım yıllar önce! Yanılmadım…

Bugüne kadar binlerce gelinimizin mutlulukla tebessüm ettiği fotoğraf karelerinde ve gönüllerinde biriktirdikleri unutulmaz güzel anılarında yer alabilmenin haklı gururunu yaşıyorum.

30 yılın bilgi birikimi ve tecrübesi ile koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ve uygun fiyat politikası ile, kaliteden ödün vermeden sizlere hizmet vermeye devam ediyorum.

Beni bugünlere taşıyan saygıdeğer müşterilerime içtenlikle kucak dolusu sevgiler… Teşekkürler…

Ayşe Firidin Kimdir?

1960 Giresun Görele doğumluyum. Lise mezunuyum. Pratik kız sanat okulunun giyim bölümünden aldığım eğitimle mesleğe 30 yıl önce Görele’de bayan terzisi olarak başladım. Son 15 yıldır mesleğime İstanbul’da devam ediyorum.

Üsküdar Bağlarbaşı’ndaki ilk atölyemde beş yıl… Altunizade Nuhkuyusu caddesindeki MODAEVİM de yedi yıl Gelinlik ve Abiye üzerine kişiye özel sipariş dikim hizmeti verdim. Şu anda Çekmeköy’de home office olarak siz saygıdeğer müşterilerime hizmet vermeye devam ediyorum.

Evliyim, ikisi erkek birisi kız üç evladım var. Büyük oğlum bilgisayar mühendisi, küçük oğlum endüstri mühendisi ve kızım doktor. Üç çocuğumda evli. İki oğlumdan dört torunum var.