SIKÇA SORULAN SORULAR

Gelinliğimi ne kadar önce sipariş vermeliyim?

Bir gelinlik sipariş etmek için tavsiye edeceğimiz makul süre düğününüzden 2-3-4 ay öncesidir. Hazırda olan koleksiyondan ve kampanyalı gelinliklerden seçmek isteyenler için tavsiyemiz, kafalarında hazır oldukları an doğru zamandır. Bu 3-5 ay önceside olabilir, 3-5 hafta önceside… Bizim tavsiyemiz çok önemli bir konuyu, gelinlik seçimini son ana bırakmamanız, sorumluluğu bize bırakıp, diğer işlerinize gönül rahatlığı ile yönelmeniz, düğün sürecini sorunsuz stressiz geçirmenizdir.

 

Gelinlik dikiminde kaç prova gerekiyor?

2 prova yeterli oluyor. 3. provanın gerekli olduğu zamanlarda olabilir. Herşey o gün kusursuz olmanız için ve gereken ne ise o yapılır. Hazır gelinliklerde çoğu zaman tek prova yeterlidir. Teslimde muhakkak gelinliği üzerinizde görmek isteriz.

Sipariş verdikten sonra iptal edersem kaporamı geri alabilir miyim?

Sipariş verdikten sonra iptal ederseniz kaporanızı geri alamazsınız, fakat hakkınız 1 yıl saklı kalır. 1 yıl içinde ister kendiniz, ister bir yakınınız için bu hakkınızı kullanabilirsiniz.

Tavsiyelerinizi de almak istesek?

Elbette. Gelinliğinizi teslim aldığınızda size düğün gününe kadar nasıl bekleteceğiniz, nasıl koruyacağınız, düğün günü gelinlikle arabaya binerken hangi pozisyonda oturacağınız, gelinliği nasıl giyeceğiniz, düğün sürecinde size yardımcı olacak kişileri nasıl belirleyeceğiniz konularında detaylı bilgi verilecektir. Herşey sizin için ve düğününüzün mükemmel geçmesi için…